SR732HTTER294F
Mfr.Part #
SR732HTTER294F
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
2010 (5025 Metric)
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
294 mOhms
Supplier Device Package :
2010
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%